Květen 2012

Prosíím moc o hlasy

23. května 2012 v 20:54 -o mně

Ahoj PROSÍM HLÁSNĚTĚ TADY PRO DENNYHO JE TO PRO MĚ MOC DŮLEŽITÉ

MŮŽETE HLASOVAT KAŽDOU HODINU 5X DĚKUJŮŮ MOC


Chudák labrador

23. května 2012 v 10:00 Smutné příběhy psů
A mám tady další krizi! Tato fotka mi na e-mail přišla dnes ve 20:00. Neznámí pes zřejmě štěně labradora se propadlo do sněhu a trčelo tam necelé 3 dny!! Asi v odpoledních hodinách malého labradora zahlédla paní která hned volala záchranku. Pejsek byl v bezvědomí ale naštěstí mu nic není. Pejskovi dali jméno Tadeáš a hledají pro něj nový domov! Toto foto je ale pořízené z 13 ledna 2012. Je to sice šokující, ale tento pejsánek je stále v útulku v okolí Ústí nad Labem.

Nemám slov

22. května 2012 v 10:00 Smutné příběhy psů
Vzal sis mě už jako úplně malé štěňátko . Kousal jsem ti boty , spal s tebou v posteli , zlobil jako malý ďáblík . Nebyl jsi zrovna nejmladší a proto si na mě měl plno času , ale když přišli tvoje děti musel si mě zavřít do klece . Bali se abych je nekousl nebo jim nezničil věci . Když jsem byl už puberťák často jsem s tebou jedl u stolu a tys mi vyprávěl o tvé ženě . Asi se ti stýskalo , protože si měl její fotky všude . V tu dobu už jsi nepracoval a pořád jsme byli spolu . Zvykl jsem si na to jak jsme chodili ven a já ti skákal kolem nohou a nosil ti míček . Ale když mi bylo 6 let často už jsi nebyl doma . Pořád pro tebe jezdila tvá dcera a odvážela tě pryč ode mě . Často jsem byl smutný a ty když ses mi vrátil si byl vyčerpaný a většinou si mne poslal do pelechu . Po roce toho chování si ke mě přišel a s pláčem si mě objal , netušil jsem co se děje , ale byl jsem tak rád za tvou lásku že jsem ti olízl tvář a zavrtěl ocasem . Další den pro tebe přijela tvá dcera a odvezla tě s pláčem zase pryč . Když tě přivezla sanitka první kam si šel jsem byl já a ty dny co jsem prožil bez tebe byli těžké a plné hladu . Když jsi mě objímal plakal si jako kdybys mě už nikdy neměl vidět . Slečna co vystoupila ze sanitky ti řekla "pane prosím pospěšte si, měl jste si jen vzít cennosti" . Ty ses mi pouze omluvil a vzal si do batohu pár věcí . Po dvou dnech přijel tvůj syn , naložil mě do auta a já myslel že jedu za tebou . Místo toho abych vyběhl z auta za tebou jsem ale naboural do hnusné špinavé boudy . Tvůj syn řekl nějaké paní že mi zemřel páníček a že si mě nemůže nechat , podepsal pár papírů a odjel . Byl jsem zmatený a po pár dnech mi došlo že pro mne už nepřijdeš . K mému kotci přišlo pln lidí , ale protože už jsem nebyl štěně nikdo mně nechtěl . Po nějakém čase přišla ta hodná paní co se o mě starala a položila mě na velký pult . Vzala jehlu a byla moc smutná . Pak mě pohladila a já zavrtěl ocasem . Chtěl jsem aby si nemyslela že dělá špatně a že ona nemůže za to jak mi končí život že za to můžou tvé děti které mne nechali bez lásky a rodiny . Pak mě malonko něco štíplo do packy a začalo mi být těžko . I přes přivřené oči jsem viděl jak žena pláče , proto jsem i z těch úplně posledních sil zavrtěl ocasem a zavřel oči . Odešel jsem za tebou . A byl za to moc rád !

Smutné :-(

21. května 2012 v 19:05 Smutné příběhy psů
Já toho pejska obdivuji

Zlí lidé trápili psa!

20. května 2012 v 16:26 -Zlí lidé
!!! NE
IGNORUJTE TO !!!

Každé sdílení přinese pejskovi 1Cent na operaci, aby mohl dále žít svů pěkný život !

Tohodle pejska našli před 4.Dny v jedné domácnosti na jiho německa.Pejsek se několik týdnu trápil v kleci.Majitelé ho týrali, mlátily tyčí do hlavy, břicha, pejskovi nedaly ani najíst.Pejsek je statečný ležen asik dva dny v kleci od krve, ale majitelům tohodle pejska nezajímalo.Až jednou... šel kolem jejich baráku šel pán, pán uslišel kňučení a naříkání pejska.Pán zavolal policii a pak to přišlo.Policie vešla na dvorek a uviděla klec, nechtělo se jim věřit co vidělí, ale i proně to bylo dosti nechutné.Majitelé utekli a zde můžety vidět fotku pejska jak dopadl :( Nyní pejsek leží v jedné z veterinářských nemocnici !

Krutí lidé zabili psa

20. května 2012 v 14:49 -Zlí lidé
TOTO FOTO JE JEN PRO SILNÉ..... Tento pes se jmenuje Fredy. Je mu 14 let a na svůj věk je teda dost starý. Přesto ale měl dost síly na to, aby aspoň trošku uchránil svého pána. 15 února 2011 parta puberťáku napadla pana Novotného z Pardubic. Pes jménem Fredy to zahlédl a pokusil se ho bránit, starý Fredy jim ale nestačil a bohužel skončil v nemocnici bez dvou žeber 1 ledviny a s vnitřním krvácením. Pan Novotný utrpěl jen malé škrábance a pohmožděniny. Fredy to ale nepřežil a umřel. Pan Novotný pak prohlásil, že žádného psa už nechce mít, protože žádný pes nebude takový, jako byl Fredy. :-(

Já z tohoto opravdu nemůžu je to strašnýý :-((((((((((

Ridgeback

18. května 2012 v 16:05 -Rasy


je pes s důstojnou povahou, velkou silou, elegantním vzhledem a charakteristickým hřbetním pruhem srsti, která roste opačným směrem. Toto temperamentní plemeno původem z jižní Afriky si v posledních letech získává stále větší popularitu, což je dáno nejen jeho líbivým vzhledem, ale i specifickou povahou. Je ztělesněním obratného, svalnatého, vyváženého a aktivního psa, který se hodí hlavně do mladých a sportovně založených rodin…
Ridgeback je rozvážný a velmi inteligentní pes. V mládí je velmi energický, ale dospíváním se stává klidnější, někdy může dokonce i zlenivět. Je to pes velmi vnímavý a bystrý. Dospívá poměrně dlouho, a proto je možné ho po dlouhou dobu cvičit. Při jeho vedení je potřeba se vždy řídit citem a porozumět mu. Je chápavý, ale vyžaduje důslednou výchovu už od mládí (nejlépe ve formě hry). Je důležité neporovnávat ho s jinými plemeny a uvědomit si, že nebude poslouchat třeba jako německý ovčák, protože ridgeback má svoji hlavu a lovecké pudy. Nesmíme zapomenout, že slepá poslušnost je tomuto plemeni cizí, protože to není otrok, ale partner člověka. Ridgebackové jsou pověstní svou pamětí a silnou vůlí. Pamatují si slušné zacházení i nespravedlivé potrestání, které pak musí člověk dlouho napravovat. Řádná výchova již od útlého věku vám zajistí poslušného a vychovaného parťáka se vším všudy. Návštěva kynologického cvičiště by měla být jedna z nejdůležitějších aktivit. Ovšem měli byste cvičiště a vycvikáte vždy dobře vybrat, protože násilný dril ve stylu výcviku německých ovčáku na něj moc neplatí…

Knírač

18. května 2012 v 15:59 -Rasy
Knírač
  • Knírač malý - 30 až 40 cm, zbarvení černé, pepř a sůl, bílé a černostříbřité
  • Knírač střední - 45 až 50 cm, barva černé, pepř a sůl
  • Knírač velký - 60 až 70 cm, barva černá, pepř a sůl

Všechny varianty jsou psy velmi živými, pracovitými, samostatnými a vytrvalými. Malý a střední knírač je hlavně psem společenským, veselým, učenlivým. Velký knírač je typický služební pes, rychlý, rozvážný, vhodný jako hlídač a ochránce. Srst vyžaduje pravidelnou péči trimováním.


Jsem zpět :D

17. května 2012 v 17:49
Čááute zase nějaká ta pauza já vím
není čas mnoo.!!
tak snad se nezlobíte budu tu už bývat častějc :D

Layout for my-cute--pets

6. května 2012 v 13:20 Designy na přání
Takže Lady pets♥ po mně chtěla vyrobit layout takže jsem si řekla
že bych ho mohla někomu vyrobit na přání a vyšlo z toho toto
vím žádnej zázrak když je to můj skoro první lay v Photoshopu. Nevím jestli se
ti bude líbit, ale kdyby ano tak mi na mail pejskarka.terka@seznam.cz napiš heslo

Kolie dlouhosrstá

6. května 2012 v 9:15 -Rasy
Kolie dlouhosrstá
ANGLICKÝ NÁZEV:
Collie Rough, Scotch Collie
PŮVOD:
I když se domníváme, že plemeno je skotské, bylo před 400 lety dovezeno do Skotska ze Španělska. Pojmenování plemene pochází od skotské ovce (colley), jejichž stáda ochraňovalo. Na formování plemene se pravděpodobně podíleli irští setři a psovití chrti. Mimo všeobecně známé dlouhosrsté kolie existuje i krátkosrstý druh, který se odlišuje krátkou, drsnou a hrubou srstí.
POPIS:
Je plemeno služebních psů. Druhé označení je skotský ovčácký pes. Je to ideál krásy. Fyzická stavba je založena na fyzické síle a aktivitě, bez nemotornosti a jakéhokoliv náznaku hrubosti. Tělo je vzhledem k výšce v kohoutku poněkud delšího rozměru, záda jsou silná, žebra zaoblená, hrudní část je hluboká a za lopatkami vcelku široká. Lokty směřují vždy dozadu, nikdy dovnitř ani ven. Kosti jsou kulaté a vcelku pevné. Hlava je dlouhá, úzká, suchá, klínovitého tvaru. Čenich nosu je u všech zbarvení černý. Uši jsou vysoko posazené, trojúhelníkové, ze 2/3 od základu stojaté, jejich konce spuštěné. Krk je dlouhý, bez známek zatížení. Hrudník je hluboký. Břicho vtažené. Srst dlouhá, místy vlnitá, s hustým podsrstím. Na tvářích a zadních stranách stehen vytváří výčesky, v kohoutku hřívu. Zbarvení je rezavé s bílým, černé s pálením s bílým, mramorově modré, modré.
VÝŠKA:
Pes má v kohoutku 56 až 61 cm.
Fenka má v kohoutku 51 až 56 cm.
VÁHA:
V rozmezí 20 až 30 kg.
SRST:
Srst dlouhá, místy vlnitá, s hustým podsrstím. Díky husté dlouhé srsti dobře překonává nepohodu počasí. Na tvářích a zadních stranách stehen vytváří výčesky, v kohoutku hřívu. Zbarvení je rezavé s bílým, černé s pálením s bílým, mramorově modré, modré.
CHARAKTER:
Vyhovující pes do rodiny s dětmi, snášenlivý, oddaný, věrný, lehce se cvičící. Kolie je silný a živý pes. Je velice oblíbená, o čemž svědčí i mnohodílný americký seriálový film "Lessie" (i když v roli skotského ovčáckého psa zde vystupoval pes s přezdívkou Leddi).
PÉČE:
Nepotřebuje velkou péči.

Minulost Ernieho♥

3. května 2012 v 18:35 Informace o Erniem
Jednou v roce 2007 k nám přijel strýc Mirek a řekl nám, ať se jdem všichni podívat do obýváků, že prej si přivezl malilinké překvapení :-D (to teda bylo malilinké xD) No a tak jsme se tam všichni nahrnuli a spatřili, že si Mirek koupil psa rasy Amerického stafordšírského teriéra jménem Ernie. Všichni jsme byli úplně nadšení a unešeni krásou stafordčírského štěněte. (Ernie totiž u nás od mala nebyl). Ernie jako malý byl příliš hyperaktivní a tak dělal různé vylomeniny. Jednou to zašlo tak daleko, že Ernie utekl z domu a srazilo ho auto. Okamžitě jsme ho dovezli k veterináři, kde podstoupil poněkud težkou operaci. Všichni jsme strašně brečeli, protože doktoři říkali, že je to s ním vážné a že je mezi hranicemi smrti, ale stál se zázrak, Ernie se uzdravil a my jsme byli šťastní :-). Jenže po roce, aby toho nebylo ještě dost se Ernie na vycházce otrávil, nikdo nikdy neví co to bylo, no vlastně co sežral. Takže zase ležel na veterině a zase hranice mezi smrtí. Nikdo už nevěděl co měl dělat s ním a jen jsme si říkali ten pes má, ale takovou smůlu. Ale dostal se z toho a teď je úplně zdravý. Jenže po pár letech se strýc oženil a moje teta čekala mýho bratránka a tak se Mirek bál a říkal, že nebude mít na něho čas a Ernie by mohl žárlit na bratránka. No a tak ho dál k nám a od ledna 2011 si Ernie až do teď vede ten šťastný psí živůtek a má se dobře a nic ho netrapí :-)
FOR: psi-blog-tercin.blog.cz (BY: grafika-marry.blog.cz) psi-blog-tercin.blog.cz (by: grafika-marry.blog.cz)