Leden 2013

Novinky od mé smečky

12. ledna 2013 v 11:43 Novinky od mé smečky
Ahoj, za těch několik měsíců co jsem tu nebyla, tak jsem dlouho nepsala jak se mají Ron, Denny a Ernie! Takže jdeme na to :)
Je zima a v poctatě nemáme co na práci. Jen chodíme ven na procházky. Teď když je škola nemám na psy vůbec čas! Jsem ráda, že se aspoň dostanu s nima ven na procházku. Ronovi bude v únoru už 8 let :(. Denny oslavil 15.11.2012 své 4 narozeniny. Agility teď přes zimu netrénujem, ale začátkem jara ano. Z Dennyho a Ernieho jsou super agiliťáci :DD. Ron je pořád zdravej a nic mu nechybí, tak mám z něho radost! Na to, že mu bude už tolik je ponekuď čiperný a pořád stejný jak byl před pár lety :). Sice nějaký ten šedivý chloupek mu narostl, ale vypadá dobře, není to tak hrozný jak u ostatních psů. Denny zase přibral nějaké to kg navíc :D Pořád se učíme Dogfrisbee a zatím nejvíc to jde Erniemu a pokračovat budem až na jaře. A tady dnešní fotky psů :)

Jak vidíte Ernie se pořád vyhřívá na sluníčku a je pořád na svém dvorku. Také jsme museli Rona, Dennyho a Ernieho vykoupat, protože byli strašně špinavý.

Nekončím!

2. ledna 2013 v 10:59
Takže jsem se rozhodla a končit nebudu! Moc děkuji za Vaše komentáře. Potěšily mě :)))
Neví někdo kde bych si mohla objednat design, něco ve stylu jak mám teď?
Jinak budu mít novej foťák! :DD Takže se pejsci budou hned fotit lépe a bude tu také plno jejich fotek! :DD
Hlavně ten design by to chtělo :DD
FOR: psi-blog-tercin.blog.cz (BY: grafika-marry.blog.cz) psi-blog-tercin.blog.cz (by: grafika-marry.blog.cz)